Kontakt2018-09-11T13:46:26+00:00

All vår försäljning i Sverige sker från huvudkontoret i Tråvad. Våra säljare hjälper er med alla frågor kring slagportar, vikportar, snabbrullportar och gångdörrar.
För försäljning i Norge kontakta vårt Norgekontor i Askim, www.prido.no

Lucas Geyzon
Lucas GeyzonSäljare
Tel: (+46) (0)512-295 95
Mail: lucas.geyzon@prido.se
Richard Helmér
Richard HelmérSäljare
Tel: (+46) (0)512-295 98
Mail: richard.helmer@prido.se
Otto Claéson
Otto ClaésonSäljare och reservdelsansvarig
Tel: (+46) (0)512-295 85
Mail: otto.claeson@prido.se
Anders Sturkell
Anders SturkellSäljare
Tel: (+46) (0)512-295 92
Mail: anders.sturkell@prido.se
Per-Arne Johansson
Per-Arne JohanssonSäljare-Säljledare
Tel: (+46) (0)512-295 94
Mail: perarne.johansson@prido.se
Mats Linderoth
Mats LinderothSäljare
Tel: (+46) (0)512-295 84
Mail: mats.linderoth@prido.se
Oscar Johansson
Oscar JohanssonSäljare
Tel: (+46) (0)512-295 96
Mail: oscar.johansson@prido.se
Andreas Carlgren
Andreas CarlgrenSäljare
Tel: (+46) (0)512790774
Mail: Andreas.Carlgren@prido.se
Josephine Stjärnerfält
Josephine StjärnerfältVD
Tel: (+46) (0)512-295 90
Mail: josephine@prido.se
Frida Nordén
Frida NordénReceptionist
Tel: (+46) (0)512-295 90
Mail: frida.norden@prido.se
Carina Bengtsson
Carina BengtssonEkonom (Modern Ekonomi AB)
Tel: (+46) (0)512-295 91
Mail: carina.bengtsson@prido.se
Alex Ogazzi
Alex OgazziArt Director
Tel: (+46) (0)512-79 07 78
Mail: alex.ogazzi@prido.se
Nicholas Måblad
Nicholas MåbladIT-ansvarig
Tel: (+46) (0)512-295 87
Mail: nicholas.mablad@prido.se
Marcus Sundberg
Marcus SundbergFabrikschef
Tel: +46 (0)512 295 83
Mail: marcus.sundberg@prido.se
Claes Jacobson
Claes JacobsonProduktionsansvarig Ecolid
Tel: (+46) (0)512-295 97
Mail: claes.jacobson@prido.se
Lars-Åke Carlsson
Lars-Åke CarlssonMaskin och Underhåll
Tel: (+46) (0)512-295 86
Mail: larsake.carlsson@prido.se
Joakim Bengtsson
Joakim BengtssonInköpsansvarig
Tel: (+46) (0)512-295 93
Mail: joakim.bengtsson@prido.se

Login

Ring oss